POZOR ZMĚNA ADRESY PROVOZOVNY!!! Nově nás najdete na adrese HUDCOVA 504/70A BRNO 621 00

Technologie potisku

Nechte si kvalitně potisknout své položky, za skvělé ceny, bez dodatečných nákladů na technickou přípravu.

 
Stricker-Europe

DIGITÁLNÍ TRANSFÉR

U této technologie je motiv vytištěn digitálně na přenosový papír a následně se motiv přenese pomocí speciálního transferového listu na předmět. Bez barevného omezení

Použití: složky, mapy, batohy,tašky z netkané textilie, výrobky z korku, fotbalové míče.
 
 
Stricker-Europe
 

VÝŠIVKA

Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po  trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje. 

Použití: ručníky, deky, čepice, konferenční tašky.
 
 
 
Stricker-Europe
 

RAŽBA

Logo se razí speciálně vyrobenou mosaznou raznicí za pomoci teploty a tlaku. Vzniká reliéf loga, kdy logo cítíte hmatem. Nejčastěji se ražba používá na diáře, zápisníky, kožené peněženky a pásky.

Použití: klíčenky, diáře, poznámkové bloky, peněženky.
 
 
 
Stricker-Europe
 

3D ETIKETA / DOMING

3D etikety vznikají tiskem vinylových samolepek na digitální tiskárně, které se plotrem oříznou na požadovaný tvar. Poté se na samolepku nanese čirá pryskyřice, která se rozlije po celé ploše povrchu samolepky a tím získává 3D prostorový efekt. V důsledku toho je povrch velmi efektní a odolný vůči otěru a UV záření.

Použití: USB flash disky, klíčenky, pera.
 
 
 
Stricker-Europe
 

LASER

Díky laserovému paprsku s vysokou přesností je možné potisknout předměty i malými motivy. Technologie je učena pro předměty z kovů, dřeva i plastu. Zabarvení loga je závislé na barevnosti podkladového materiálu. Nejčastěji se gravírování používá pro kovové propisky nebo otvíráky.

Použití: kovová pera a propisky, klíčenky; dřevěné položky, vizitkáře a výrobky z korku.
 
 
Stricker-Europe
 

SÍTOTISK

Sítotisk je proces tisku na hladký povrch, kterým je možné dosáhnout skvělého rozlišení obrazu, dokonce v různých barvách. Sítotisk se vyznačuje spolehlivými a trvanlivými výsledky.

Použití: zápisníky, pravítka, lékovky.

 
Stricker-Europe
 

ROTAČNÍ SÍTOTISK

Rotační sítotisk je identický s procesem sítotisku. Umožňuje rychlé provedení vícebarevného sítotisku.

Použití: pera.
 
 
Stricker-Europe
 

Sítotisk NA TEXTIL

Technologie sítotisku na textil je identická s technologií sítotisku, s tím rozdílem, že je vyladěna speciálně pro textil.

Použití: zástěry, fleece, netkané tašky.
 
 
Stricker-Europe
 

SUBLIMACE

Vektorová grafika či plnobarevný motiv je sublimačním inkoustem digitálně vytištěn ve vysokém rozlišení na speciální papír. Ten je následně pomocí teploty a tlaku přenesen na potiskovaný předmět. Sublimační tisk se vyznačuje vysokou brilancí, stabilitou barev a je velmi výhodný pro náročnější plnobarevnou grafiku.

Použití: Hrnky.
 
 
Stricker-Europe
 

TAMPONOVÝ TISK

Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů. Tampontisk se využívá pro potisk plastů, kovů, dřeva, keramiky ale i papíru. Technologie poskytuje vysokou přesnost barev Pantone a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších předmětů atypických tvarů.

Použití: Plastová pera, USB flash disky, klíčenky.
 
 
Stricker-Europe
 

TRANSFER

U této technologie je motiv vytištěn sítotiskem na přenosový papír a následně se motiv přenese pomocí speciálního transferového listu na předmět. Technologie je vhodná pro textilní zboží složitějších tvarů a vícebarevných motivů.

Použití: zástěry, tašky, batohy, netkané tašky, korek, fotbalové míče.
 
 
 
Stricker-Europe
 

DIGTÁLNÍ UV TISK

Jedná se o digitální technologii tisku, kdy se tiskne přímo na reklamní předmět. Tento typ potisku může být použit na různé typy materiálů, kdy podmínkou je plochý a hladký předmět bez výstupků. Tato technologie je ideální pro potisk vícebarevných motivů.

Použití: pera, klíčenky, pravítka, poznámkové bloky.
 
 
 
Stricker-Europe
Samolepky

Grafika je vytištěna digitálně ve vysokém rozlišení na bílé vinylové samolepky. Po natištění se samolepky přesným ořezem vytvarují dle požadavků. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii potisku.
Stricker-Europe
VÝPAL NA SKLO A KERAMIKU

Výpal je jednou z časově nejnáročnějších technologií vhodnou pro potisk skla, keramiky a porcelánu s použitím speciálních barev zapékaných ve výpalových pecích. Technologii je možné využít jak na vektorovou grafiku, tak i plnobarevné složité motivy tištěné systémem CMYK. Tento potisk je vysoce odolný vůči mechanickému namáhání a mytí v myčkách.
Stricker-Europe
Hydroglazura

Technologie Hydroglazura spočívá v obarvení vnějšího povrchu bílého porcelánového hrnku organickou barvou. Výhodou této technologie je možnost výběru jakéhokoliv odstínu barvy dle vzorníku PANTONE. Nástřik barvy je možný v lesklém i matném provedení. Po vypálení v peci lze hrnek dále dekorovat logem, případně jiným zvoleným motivem pomocí technologie výpal nebo pískování.
Stricker-Europe
Ofsetový TISK

Jedná se o nepřímou technologii tisku. Nejprve se tiskne na pryží potažený válec a z něho následně na fotografický papír. Tato technika umožňuje tisknout v jemných detailech a používá se například pro štítky a odznaky.
Stricker-Europe
Přímý tisk na oděv

Přímý tisk na oděv (DTG) je postup, během kterého je oděv potištěn přímo z počítače za použití vyspělé tiskařské technologie. DTG barvy jsou barvy na vodní bázi, výsledný tisk na oděvu je měkčí a příjemnější na dotek, než u plastických potisků.
Stricker-Europe
Pískování

Pískování je technologie, která umožňuje plastické vyznačení loga na předmět. Principem technologie je foukání písku přes speciální šablonu. Hloubka reliéfu je závislá na délce působení proudícího jemného písku na dané místo.
Stricker-Europe
Digitální UV Helix

Digitální UV Helix používá identickou technologii jako digitální UV tisk. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že Digitální UV Helix tiskne na předměty v 360° rozsahu. Použití je například na lahve.

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.